Pomogliśmy napisać tę historię - stworzyliśmy strone dla Corten Medic

Corten Medic to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów medycznych, która od niemal 30 lat oferuje Pacjentom kompleksowe leczenie i profilaktykę. Z komercyjnych i refundowanych przez NFZ usług Corten Medic korzystają całe rodziny, Pacjenci indywidualni, przedsiębiorstwa i instytucje, a dostępność oddziałów medycznych wciąż się zwiększa.

Klient

Cortren Medic to sieć klinik, oferujących szeroki wachlarz usług medycznych na najwyższym poziomie.

Można tu skorzystać z szerokiej diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej. Firma dba o to, by zwiększać świadomość Polaków w kwestii konieczności wykonywania regularnych badań profilaktycznych, dlatego stara się zapewnić pacjentom jak największy dostęp do bezpłatnych programów oraz pakietów kompleksowych badań przesiewowych. Dzięki nim udaje się zapobiec rozwojowi wielu chorób wśród pacjentów, wykryć nieprawidłowości na wczesnym etapie, a tym samym pomóc im dbać o zdrowie i podnosić jakość życia.

My

Strony z branży medycznej są specyficzne. Wymagają kompleksowego i profesjonalnego podejścia, zarówno od strony designu, jak i backendu, planowania funkcjonalności czy późniejszego przechowywania danych pacjentów.

W swoim dorobku posiadamy wiele serwisów czy witryn medycznych, także stworzenie idealnej strony www nie było tu dla nas problemem.

Stworzyliśmy więc serwis o rozbudowanej strukturze z szeroką ofertą usług, konsultacji i zabiegów - wszystko spięte w funkcjonalną i maksymalnie intuicyjną szatę graficzną, która jest dopełnieniem wartości merytorycznej.

Zaprojektowaliśmy przejrzysty design, bazujący na oszczędnej palecie kolorów, tworząc odpowiednie działy, dbając o czytelność i użyteczność poszczególnych sekcji.

Założenia projektu

Projekt zakładał odpowiednią kolorystykę i architekturę informacji, którą, po konsultacjach z klientem, udało się jeszcze ulepszyć i usprawnić jej finalne działanie. Cała reszta była naszą twórczą pracą, w którą włożyliśmy całe swoje doświadczenie i miłość do designu.

Realizacja zawiera także moduł sklepu online, dzięki któremu możliwe jest wykupienie odpowiednich pakietów medycznych lub konkretnych, pojedynczych badań, analiz czy konsultacji specjalistów.

Wygodny podział na kategorie, powiązane linki, a także obecność bloga, który jest swoistą bazą wiedzy na temat oferowanych usług, korzystanie ze strony jest przyjemne i szybkie.

Odpowiednie i poprawne kodowanie, które nie obciąża transferu serwera gwarantuje płynność działania.

Naturalnie, zadbaliśmy o najnowsze standardy kodowania, a także wersje responsywne - dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych. Ważnym aspektem było także dostosowanie nowej strony do wymagań WCAG, co naturalnie także zostało zaprojektowane i wdrożone.

Google Page Speed:
36%
Mobile
88%
Desktop

Klient CortenMedic

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING