Dopasowaliśmy na wymiar stronę dla Kupper Glass - zobacz jak to zrobiliśmy!

Kupper Glass to firma realizująca projekty z zakresu montażu i produkcji ścian szklanych, której dotychczasowa strona internetowa wymagała gruntownego odświeżenia i optymalizacji kodu. Projekt standardowo zaczęliśmy od zebrania wypełnionego od klienta briefu, analizy rynku i pierwszych brainstormów, które przebiegały w dość burzliwej atmosferze naszych grafików - każdy bowiem miał zupełnie inną koncepcję na realizację tego projektu!

Klient

KUPPER GLASS sp. z o. o. sp. k. to firma rodzinna, której początki sięgają 1990 roku. Bogate doświadczenie oraz profesjonalizm wypracowany w trakcie wieloletniej działalności, daje gwarancję sukcesu w najbardziej skomplikowanych projektów w zakresie produkcji oraz montażu witryn szklanych.

Firma koncentruje się na kompleksowej obsłudze klientów, oferując wysokiej jakości produkty oraz praktyczne rozwiązania. Praca to wyzwanie, a ciągły rozwój to inspiracja do nowych, kreatywnych pomysłów. Kadrę firmy stanowią ludzie z pasją, dla których uczciwość, odpowiedzialność i rzetelność stanowią wartości nadrzędne.

My

Z burzliwych brainstormów z grafikami, powstały pierwsze obiecujące szkice i makiety, które po konsultacjach z klientem można było wdrożyć na realną stronę. Designerzy zachowali kolorystykę i styl, który pasował do Key Visuala firmy, zgrywał się wydźwiękiem i ogólną stylistyką używanych form i elementów dodatkowych.

Jesteśmy pewni, że dzięki temu marka Kupper Glass pozostanie rozpoznawalna, co z pewnością wpłynie na wzrost konwersji strony, a tym samym zwiększenie liczby klientów i rozwój firmy.

Założenia projektu

Naszym zadaniem było stworzenie profesjonalnej strony www wizerunkowej firmy, która cały czas rozwija się, idąc z duchem czasu - zastosowane proste geometryczne formy, oszczędność w kolorystyce, która delikatnie nawiązuje do tonacji użytych fotografii oraz logotypu a także innowacyjne efekty najazdu “hover”, dają piorunujący efekt nowoczesności i eleganckiego minimalizmu, a obszerne galerie realizacji, w których użyto dobrej jakości zdjęć, sprawia że całość prezentuje się niezwykle profesjonalnie.

Naturalnie, prace objęły także backend - czysty system, zoptymalizowany pod względem jakości i semantyki kodu a także pod względem wielkości używanych materiałów graficznych okazały się krokiem milowym w lepszym pozycjonowaniu i płynnym działaniu nowej strony www.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Kupper Glass

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą Website Style Dawid Szmigiel, której powierzyliśmy stworzenie naszej nowej strony internetowej.

Jesteśmy firmą, która niezwykle ceni sobie profesjonalizm oraz jakość wykonywanych usług. Identyfikacja naszych potrzeb, jak i kompleksowa realizacja zlecenia przez Website Style zdecydowanie spełniła nasze oczekiwania. Kreatywność oraz poziom zaangażowania całego zespołu, na każdym etapie tworzenia strony sprawiły, że współpraca była czystą przyjemnością.

Możemy polecić firmę Website Style jako rzetelnego i z pewnością godnego zaufania wykonawcę.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING