Technicznie rzecz biorąc… powstała bardzo dobra strona internetowa!

Projektując stronę dla niełatwej branży technicznej postawiliśmy na trzy najważniejsze aspekty marki: wiarygodność, rzetelność i nowoczesność. Taka jest też nowa strona firmy Hydromar, którą mieliśmy przyjemność projektować.

Klient

HYDROMAR to firma prowadząca szeroko zakrojoną działalność w dziedzinie projektowania, produkcji, dystrybucji, a także serwisowania elementów i układów hydrauliki siłowej.

Firma prowadzi też działalność w zakresie dystrybucji, projektowania, produkcji oraz serwisu i remontów. Dzięki ponad 30sto letniemu doświadczeniu, gwarantuje wysoką jakość naszych produktów i usług. W tej chwili zatrudnia ponad 70 wykwalifikowanych pracowników i oferuje profesjonalną obsługę klienta.

Nie jest to łatwy kawałek branży - zwłaszcza do estetycznego i niebanalnego przedstawienia na stronie internetowej. Naszym założeniem było pokazanie przedsiębiorstwa jako rzetelnego, kompetentnego i godnego zaufania partnera w biznesie.

My

Podeszliśmy do projektu odpowiednio przygotowani, merytorycznie i pod względem inspiracji, a mimo to, wcale nie było łatwo znaleźć i odpowiednio skomponować tematyczne fotografie i konkretne urządzenia, realizacje. Finalnie z pomocą przyszedł nam sam klient, dostarczając wysokiej jakości fotografii, które obecnie zdobią witrynę.

Dzięki naszym wysiłkom, nowa strona Hydromar prezentuje się w końcu nowocześnie, jak przystało na wiarygodną firmę w XXI wieku.

Założenia projektu

Dużym wyzwaniem podczas jej tworzenia było zawarcie bardzo dużej ilości treści w sposób, który zapewni czytelnikowi przyjemność z jej odkrywania. Udało się nam zaprojektować i wdrożyć zgrabną architekturę informacji, dzieląc najważniejsze treści na grupy, akapity, sekcje. Całość prezentuje się kompaktowo, nie jest przeładowana. Czyli wszystko tak, jak być powinno!

Biele-szarości-czerwienie. Czyli standardowa kolorystyka dla firmy z branży technicznej o bordowym logo. Pomimo bardzo prostej kolorystyki, cały design opiera się na stonowanych szarościach i bieli, dzięki czemu witryna “nie krzyczy”, jest spokojna, ale także intrygująca, schludna i w 100% konwertująca.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Hydromar

Miasto: Poznań

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNiniejszym listem Hydromar pragnie udzielić referencji firmie Website Style. Potwierdza się wysokie kwalifikacje oraz wysoki standard obsługi w dziedzinie projektowania designu nowej strony internetowej.

Zespół specjalistów z Website Style zaprojektował nowoczesną witrynę www. Co ważne, graficy bardzo dobrze poradzili sobie z umieszczeniem wszystkim niezbędnych informacji w podstronach w sposób przejrzysty i logiczny.

Wszystkie podstrony zostały wdrożone z ogromnym wyczuciem i profesjonalizmem a nowo powstała strona odniosła sukces już pierwszego dnia istnienia w Internecie. Nasze założenia zostały spełnione w stu procentach, polecamy współpracę z firmą Website Style.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING