Witrualna rzeczywistość na wyciągnięcie ręki - Metatower.com

Stworzyliśmy absolutnie niepowtarzalny klimat firmy metatower, zajmującej się kreowaniem wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość (VR) to technologia, która umożliwia użytkownikom doświadczenie i interakcję z generowanym komputerowo środowiskiem w sposób, który daje wrażenie bycia w innym miejscu lub świecie.

Użytkownicy zanurzają się w trójwymiarowej, wirtualnej przestrzeni za pomocą specjalnych gogli lub hełmu VR oraz kontrolerów, co pozwala im na interakcję z otoczeniem. VR znajduje zastosowanie w grach komputerowych, symulacjach treningowych, wizualizacji architektonicznych, edukacji i wielu innych dziedzinach.

Klient

Metatower to platforma lifestylowa i gamingowa, która pozwala ludziom nawiązywać nowe kontakty społeczne, poznawać marki i tworzyć własny świat, dzieląc się nim ze sobą na zewnątrz i wewnątrz. Dzięki szerokim narzędziom dostosowywania użytkownicy będą mogli pobudzić własną kreatywność, która wykracza poza to, co jest możliwe w prawdziwym świecie. Wykorzystując treści generowane w MT Tower, będą działać jako Wirtualni Influencerzy na wszystkich platformach mediów społecznościowych.

Firma buduje strategię GoToMarket przy silnym wsparciu Google Maps Virtualizations, oferując zachęty naszym partnerom, aby udostępniali swoje pliki wirtualizacji. To nie tylko ulepsza ich usługi, ale także wzbogaca nasz projekt METAVERSE.

Powstała synergia przekształca te zwirtualizowane przestrzenie w piętra naszej Meta Tower, tworząc zupełnie nowy ekosystem zakorzeniony w największym rynku rzeczywistości wirtualnej - Mapach Google. Lokalne agencje wizualizacji 360° są teraz gotowe zaspokoić potrzeby polskich przedsiębiorstw, oferując specyfikacje ofert i punktów sprzedaży.

My

Całość projektu sprawiła nam ogromną radość i pobudziła nasze kreatywne komórki wręcz do czerwoności! Wraz z klientem udało się stworzyć projekt tak samo wyjątkowy i fantastyczny wizualnie, jak sama idea marki.

Założenia projektu

Założeń nie było. Ograniczała nas tylko własna wyobraźnia!

Platforma, która powstała ma zrzeszać ludzi o podobnych zainteresowaniach. To idealne narzędzie dla wszystkich pasjonatów wirtualnej rzeczywistości i ludzi ciekawych alternatywnych rozwiązań jeśli chodzi o VR.

Google Page Speed:
56%
Mobile
92%
Desktop

Klient MetaTower

Miasto: Trójmiasto

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING