Multimedialnie rzecz biorąc - stworzyliśmy nową stronę operatora Multimedia!

Kolejna nasza duża realizacja doczekała się publikacji. Wraz z nią przyszedł czas na odświeżenie bogatego już portfolio.

Projekt operatora kablowego i telekomunikacyjnego, był dla nas sporym wyzwaniem, nie tylko pod względem designu, ale także rozważań użytecznościowych. Po zbadaniu grup docelowych (które są… szerokie w tej branży przecież :) ) okazało się, że preferencje młodszych odbiorców, wykluczają preferencje tych starszych i na odwrót. Wobec powyższego, trzeba było pójść na pewne kompromisy.

Klient

Multimedia Polska jest czołowym ogólnopolskim operatorem kablowym i telekomunikacyjnym, dostarczającym usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Swoim odbiorcom oferuje telewizję cyfrową z wideo na żądanie (VoD), szerokopasmowy internet stacjonarny i mobilny, oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Jeden z pierwszych polskich dostawców usługi tripleplay, łączącej telewizję, internet i telefon w jednym pakiecie. Abonenci tripleplay odnoszą korzyści z korzystania z kilku usług w jednym pakiecie, płacąc mniej niż w przypadku poszczególnych usług zakupionych osobno. Abonenci usług pakietowych objęci są także dodatkowymi programami lojalnościowymi i promocjami. Obecnie Multimedia Polska jest częścią grupy Vectra

My

Nasze początkowe założenia i wyobrażenia zostały szybko zweryfikowane przez badania grup docelowych. Jako, że wyniki okazały się skrajnie różne, postawiliśmy na to, co sprawdza się zawsze - prosty, czytelny design, dobry ux i delikatny firmowy akcent w postaci jaskrawego gradientu, obecnego w identyfikacji wizualnej marki. To spowodowało, że zmiana szaty graficznej strony www, nie była drastyczna.

Finalnie, powstał całkiem zgrabny i estetyczny projekt, który łączy w sobie to, co w Website Style robimy najlepiej - elegancję, nowoczesność i użyteczność w designie jak i wdrażaniu stron internetowych.

Założenia projektu

Poza odświeżeniem i przeogranizowaniem struktury witryny, klientowi zależało na świeżym spojrzeniu na witrynę i wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań, które usprawnią korzystanie z serwisu.

Krokiem milowym okazało się przeniesienie całego menu z góry strony, na lewą część ekranu i przyklejenie go do lewej krawędzi - to dało nam całkiem sporą przestrzeń do logicznego zagospodarowania. Dzięki dobrze dobranej kolorystyce dodanie poszczególnych elementów i rozplanowanie ich ułożenia było tylko wisienką na torcie.

Naturalnie, zadbaliśmy o najnowsze standardy kodowania, a także wersje responsywne - dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych. Ważnym aspektem było także dostosowanie nowej strony do wymagań WCAG, co naturalnie także zostało zaprojektowane i wdrożone.

Google Page Speed:
86%
Mobile
84%
Desktop

Klient Multimedia

Miasto: Trójmiasto

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaSzanowni Państwo,

z wielką przyjemnością polecam firmę Website Style Dawid Szmigiel jako profesjonalnego wykonawcę serwisów internetowych. Mieliśmy okazję współpracować przy projekcie https://multimedia2.pl/, który został zaprojektowany i wykonany przez zespół składający się z grafika designera, dewelopera, projekt managera, testera i administratora. Współpraca przebiegała sprawnie i skutecznie. Zespół Website Style zadbał o każdy detal, aby projekt był zgodny z oczekiwaniami klienta. Kilka spotkań w trakcie realizacji pozwoliło na dokładne doprecyzowanie wymagań i oczekiwań co przyczyniło się do osiągnięcia najlepszego efektu końcowego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego dlatego chcemy kontynuować tą współprace przy innych serwisach, w tym serwis dla Radia który będzie następny w kolejce. Dlatego też z pełnym przekonaniem polecam firmę Website Style Dawid Szmigiel jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera w dziedzinie projektowania i tworzenia serwisów internetowych. Życzę firmie dalszych sukcesów w realizacji projektów oraz zadowolenia klientów.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING