Założenia projektu

Wybierani.pl to profesjonalny serwis ogłoszeniowy, który oferuje szerokie możliwości, nie ustępując w niczym funkcjonalnościami popularnym portalom z usługami.

Prosta forma i nowoczesny design tworzą kompaktowy i użyteczny interfejs, łatwo dostosowywalny do wszelkich urządzeń mobilnych a także w przypadku wersji dla niedowidzących

Spójnie i zwięźle napisane teksty z kolei dają uczucie lekkości i "nieprzegadania" - wszkaże to usługodawcy są tu najważniejsi i to na nich powinien skupiać się użytkownik.

Odpowiednio dostosowane panele użyteczności, filtrowanie usług, branże a także cały moduł wyszukiwarki został zaprojektowany oraz wdrożony z zachowaniem największej staranności i dbałości o czystość kodu i zachowanie najnowszych standardów.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Wybierani.pl

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development ZOBACZ ON-LINE
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

Zobacz fantastyczne projekty stron www:

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPolecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i rozwiązań wdrożonych przez Website Style w budowę portalu internetowego. Panowie uwzględnili wszystkie sugestie, dopasowali odpowiedni design, przygotowali zaawansowane rozwiązania techniczne, a efekt finalny zwala z nóg! Ponadto, doceniam również bardzo dobry kontakt oraz cierpliwość w dopieszczaniu nawet najdrobniejszych detali. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING