Oni szukali - my znaleźliśmy (idealny design)

Wybierani.pl to profesjonalny serwis ogłoszeniowy, który oferuje szerokie możliwości, nie ustępując w niczym funkcjonalnościami popularnym portalom z usługami. Projekt i wdrożenie portalu ogłoszeniowego zawsze wiąże się z szeroko zakrojonymi pracami - koncepcyjnymi, designerskimi i developerskimi. Nie inaczej było w tym przypadku…

Klient Strona wybierani.pl powstała z myślą tych wszystkich, którzy cenią swój czas, a którym zależy na sprawnym i owocnym kontakcie na linii klient-usługodawca.

Jest to przestrzeń dla internautów, którzy dostają docierania do klientów za pomocą różnych form przekazu.

My

Nasze prace zaczęły się od zbudowania odpowiednich narzędzi dzięki którym mogliśmy poznać pomysł i potrzeby klienta. Stworzyliśmy klikalne interaktywne makiety, pokazujące poszczególne ścieżki użytkowników, a także specjalnie dostosowany panel administratora, dzięki któremu możliwe jest sprawowanie kontroli nad serwisem. Prosty i nie przegadany projekt graficzny dopełnił całości, stawiając kropkę nad “i”. Całość jest utrzymana w korporacyjnej stylistyce, której dopełnieniem i “rozweseleniem’ są odpowiednio przygotowane fotografie i infografika.

Założenia projektu

Prosta forma i nowoczesny design tworzą kompaktowy i użyteczny interfejs, łatwo dostosowywalny do wszelkich urządzeń mobilnych a także w przypadku wersji dla niedowidzących.

Spójnie i zwięźle napisane teksty z kolei dają uczucie lekkości i "nieprzegadania" - wszkaże to usługodawcy są tu najważniejsi i to na nich powinien skupiać się użytkownik.

Odpowiednio dostosowane panele użyteczności, filtrowanie usług, branże a także cały moduł wyszukiwarki został zaprojektowany oraz wdrożony z zachowaniem największej staranności i dbałości o czystość kodu i zachowanie najnowszych standardów.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Wybierani.pl

Miasto: Warszawa

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaPolecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i rozwiązań wdrożonych przez Website Style w budowę portalu internetowego. Panowie uwzględnili wszystkie sugestie, dopasowali odpowiedni design, przygotowali zaawansowane rozwiązania techniczne, a efekt finalny zwala z nóg! Ponadto, doceniam również bardzo dobry kontakt oraz cierpliwość w dopieszczaniu nawet najdrobniejszych detali. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING