Jak stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową dla firmy Reball?

Reball to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się sprzedażą sprzętu, akcesoriów i stacji lutowniczych BGA do przeprowadzenia procesu wymiany kulek pod procesorami czyli tzw. procesu reballingu BGA. Marka dostarcza kompleksowe rozwiązania serwisowe oraz chemię do profesjonalnych serwisów, fabryk, instytucji rządowych czy naukowych.

Klient

Firma Reball dostarcza kompleksowe rozwiązania serwisowe, sprzęt, akcesoria oraz chemię do profesjonalnych serwisów, fabryk, instytucji rządowych, jednostek oświatowych bądź naukowych. Bogata oferta jest wciąż powiększana o nowości, które pojawiają się na światowych rynkach usług serwisowych.

Bardzo często, jako pierwsi w Polsce oferują najnowsze rozwiązania wprowadzane do wielu branż serwisowych. Nie chcąc pozostawać w tyle, na bieżąco obserwują nowe produkty, które prezentują najwięksi światowi producenci podzespołów elektronicznych. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami w tej branży firma może zaoferować klientom produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach.

My

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie nowoczesnej strony internetowej, tak by wznieść firmę na wyższy poziom prezentacji w Internecie. Zastosowaliśmy proste formy w postaci izometrycznych infografik, z oszczędną ilością fotografii - taki design bardzo przypadł do gustu właścicielom, a także - jak się okazuje - nowym kontrahentom i współpracownikom.

Założenia projektu

Głównym założeniem klienta było stworzenie kompleksowej strony internetowej w formie wizerunkowej witryny, która skupiałaby także wszystkie najważniejsze wartości i szczegóły oferty marki. Dodatkowym wymogiem było stworzenie działu aktualności, wsparcia w formie zaawansowanej wyszukiwarki plików, a także miejsce na ogłoszenia o pracę.

Całość udało się nam zamknąć w zgrabnym i nieprzegadanym designie, który jest nowoczesny i idealnie wpasowuje się w tematykę jak i stylistykę firmy.

Nieodłącznym elementem tego typu witryn jest także konieczna responsywność oraz pełna optymalizacja kodu, która gwarantuje płynne działania i szybkie ładowanie strony, przy nawet wolniejszych łączach interentowych.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Reball

Miasto: Łódz

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development ZOBACZ ON-LINE
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

Zobacz fantastyczne projekty stron www:

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klienta

Realizujemy projekty stron www zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING