Edukacja na najwyższym światowym poziomie - International American School of Warsaw

Dla naszego nowego klienta - International American School of Warsaw, stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, która z przytupem wprowadziła placówkę w XXI wiek.sze.

Klient

International American School (IAS) of Warsaw to prywatna, koedukacyjna amerykańska szkoła międzynarodowa PK-12 w Warszawie, założona w 1989 roku.

Jako szkoła podstawowa oparta na międzynarodowym i amerykańskim programie nauczania, oferując swoje usługi edukacyjne zarówno polskim, jaki zagranicznym dzieciom mieszkającym w stolicy.

Warszawska szkoła I.A.S. jest w pełni akredytowana przez amerykańskie, międzynarodowe i polskie prestiżowe instytucje akredytacyjne: AdvancED, International Baccalaureate Organization (IBO) oraz Ministerstwo Edukacji spełniając tym samym wszelkie wymogi polskich i amerykańskich programów edukacyjnych.

My

Jako doświadczona agencja interaktywna, w swoim dorobku mamy projekty placówek edukacyjnych i informacyjnych. Stworzenie designu takiej szkoły jak IAS było dla nas wielkim wyróżnieniem.

Naszym zamysłem było wykreowanie ponadczasowego designu, który będzie nowoczesny i chwytający za oko, a jednocześnie będzie niósł za sobą jakieś story, wartość, którą będzie można opowiedzieć i potwierdzić tym samym misję i wartości szkoły.

Założenia projektu

Poza odświeżeniem i przeogranizowaniem struktury witryny, klientowi zależało na świeżym spojrzeniu na witrynę i wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań, które usprawnią korzystanie z serwisu.

Projekt zakładał odpowiednią kolorystykę i architekturę informacji, którą, po konsultacjach z klientem, udało się jeszcze ulepszyć i usprawnić jej finalne działanie. Cała reszta była naszą twórczą pracą, w którą włożyliśmy całe swoje doświadczenie i miłość do designu.

Naturalnie, zadbaliśmy o najnowsze standardy kodowania, a także wersje responsywne - dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych. Ważnym aspektem było także dostosowanie nowej strony do wymagań WCAG, co naturalnie także zostało zaprojektowane i wdrożone.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient ias.edu

Miasto: Warszawa

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING