Gdy nie straszne Ci żadne nowoczesne rozwiązania - Realizacja portalu Impevis

Dla naszego klienta z branży logistyki morskiej, stworzyliśmy nowatorski serwis, który zrzesza armatorów oraz inspektorów z całego świata. Wykonaliśmy go od podstaw, rozpoczynając od przygotowania makiet, materiałów i layoutów, aż po wdrożenie, unikając korzystania z gotowych komponentów. Naszym celem było stworzenie serwisu z nieograniczonymi możliwościami rozwoju, nad którym obecnie nadal pracujemy.

Klient

Nasze zaangażowanie w projekt rozpoczęło się, gdy zaczęliśmy współpracę z klientem w celu wdrożenia dedykowanego serwisu dla transportu morskiego. Przez ten okres regularnie spotykaliśmy się z klientem, aby omówić różne aspekty projektu, takie jak integracje, technologie, uwarunkowania prawne i finansowanie przedsięwzięcia.

Nasza współpraca przebiegała w atmosferze burz mózgów i wnikliwego badania rynku, który był dla nas pewną nowością. Przez ten czas, cały projekt dojrzewał i ewoluował - zarówno pod względem potrzeb i wymogów Klienta, jak i pomysłów i idei rozwiązań z naszej strony. Kompletowanie odpowiednich dokumentacji, analizy konkurencji (a w zasadzie jej braku… to pierwszy taki portal na rynku, dlatego też jest on w pełni autorsk i innowacyjny) i definiowanie grup docelowych powodowało, że nasze początkowe założenia musiały ulec znacznym zmianom.

My

Jako doświadczeni specjaliści z branży IT nie mieliśmy żadnego problemu by mocno “wgryźć” się w temat i przekazać wszystkie nasze moce przerobowe na potrzeby tego projektu. W zasadzie to nasz pierwszy tak poważny i dużo projekt z branży morskiej. Tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy wspólnie tworzyć coś, co będzie inspirowało innych i co jest niewątpliwie nowatorskie w tej dziedzinie przemysłu morskiego.

Założenia projektu

… w czasie realizacji, zmieniły się diametralnie kilka razy! :-) będąc cały czas w kontakcie z klientem, dyskutując z nim i słuchając jego potrzeb, byliśmy w miarę szybko “trafić” z zagadnieniami i rozwiązaniami, które okazały się strzałem w dziesiątkę.

Najważniejszym założeniem było stworzenie nowoczesnego portalu dla transportu morskiego, który zapewniałby zweryfikowane i pewne informacje o armatorach, który miałby odpowiednie funkcjonalności, takie tak: szybka i przejrzysta forma transakcji, obsługę bramek płatności, a także zakładał obsługę project management oraz księgowość – w przyszłości planujemy wdrożenie integracji z oprogramowaniem XERO. Dodatkowo, nie bez znaczenia było także bezpieczeństwo danych oraz specyfika uwarunkowań prawnych, jakie panują w Singapurze czy innych nadmorskich krajach przeładunkowych.

Cały portal jest także pewnym bonusem, zwłaszcza dla armatorów - przekazujemy bowiem użyteczne rozwiązanie z całą społecznością specjalistów, którzy zostali wnikliwie zweryfikowani przez administratorów serwisu dla jeszcze lepszej obsługi i zadowolenia użytkowników serwisu.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient Impevis

Miasto: Singapur

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING