Oto wyjątkowa platforma dedykowana nauczycielom, uczniom i ich rodzicom - OtoEdu

OtoEdu to kolejna witryna z rodziny “Oto”, będąca portalem informacyjnym dla uczniów i rodziców, w temacie zajęć pozalekcyjnych i nie tylko. Doświadczona kadra nauczycielska w połączeniu z nowoczesną technologią, naszym stylowym designem - to nie się mogło nie udać!

Klient

Nasz klient potrzebował kompleksowej platformy, która będzie sprzężona zarówno z systemami płatności jak i panelem zarządzania ze strony rodzica jak i nauczyciela (tutora).

Prowadzenie zajęć w szkołach wymaga także odpowiedniej organizacji i porządku w dokumentacji i materiałach edukacyjnych. Stworzony serwis umożliwia bezpieczne przechowywanie i dystrybucję tych zasobów, dzięki użytemu oprogramowaniu i jego wysokiej jakości.

My

Stworzyliśmy autorski panel zarządzania, w którym możliwe jest zapisanie ucznia na zajęcia lub je zmienić, dokonanie płatności za zajęcia, sprawdzanie planu oraz jego ewentualne zmiany, pobieranie materiałów dodatkowych udostępnianych w ramach zajęć.

Platforma jest bardzo przejrzysta i czytelna, a dzięki odpowiednio zaprojektowanemu interfejsowi, korzystanie jest przyjemne i intuicyjne.

Założenia projektu

Wszystkie najważniejsze założenia musiały być spełnione, aby serwis działał w 100%. Dzięki wnikliwym testom naszych developerów udało się wyłapać wszystkie nieścisłości jeszcze przed uruchomieniem wersji produkcyjnej na domenie.

Platforma zapewnia łatwy kontakt, możliwość zarządzania kursami, eventami i materiałami udostępnionymi przez nauczyciela. Możliwe są również wygodne płatności online i moduł sprawdzania obecności ucznia. Wszystko to, spięte w elegancki i użyteczny design, z możliwościami dalszego, nieograniczonego rozwoju w przyszłości.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient OtoEdu

Miasto: Warszawa

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING