Bowl & Bone Republic - wyjątkowy sklep online na psiolubnych

Akcesoria Bowl & Bone Republic to najwyższej jakości artykuły dla zwierząt domowych, które produkowane są z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Marka Bowl&Bone Republic powstała z prawdziwej pasji i miłości do czworonogów. We wszystko, co jest tam tworzone wkładane jest całe serce.

Tworzone są produkty eleganckie, stylowe zaspokajając gusta najbardziej wymagających klientów. Firma dąży do tworzenia rozwiązań, które ułatwiają życie pupilom i ich właścicielom. Bowl&Bone Republic to w pełni europejska marka, która na przestrzeni lat wykreowała unikatowy styl cieszący się szerokim uznaniem.

Wszystkie akcesoria projektowane są przez właściciela i współzałożyciela marki, Dawida Rożniak przy współpracy z utalentowanymi fachowcami korzystając jedynie z najlepszych materiałów. Filozofia marki jest prosta - każdy pies zasługuje na zdrowe, wygodne i szczęśliwe życie, a każdy właściciel czworonoga zasługuje na możliwość zapewnienia mu tego, co najlepsze.

Klient

Nietuzinkowe i najwyższej jakości akcesoria, takie jak smycze, obroże, miski, koce, stylowe legowiska, to produkty, które z niezwykłą starannością oferuje marka. Wygoda i funkcjonalność oferowanych produktów jest tutaj priorytetem. Wielką wagę przykłada się do etapu projektowania a także wyboru materiałów do ich produkcji. Nic nie jest tu pozostawione przypadkowi.

Co ważne, firma całość swojego asortymentu produkuje w Europie, nie są to więc ściągane z Chin tandety Wysoka jakość wykonania i materiały, gwarantują pełne zadowolenie i satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

My

Dla Bowl & Bone Republic zaprojektowaliśmy nowoczesne i ponadczasowe rozwiązanie, które ma w sobie wiele rozwiązań i możliwości rozbudowy w przyszłości. Prosty sklep online może być w przyszłości z powodzeniem rozbudowywany o kolejne serie, kolekcje i produkty.

W ramach naszych prac, przeprowadziliśmy wnikliwą analizę rynku oraz konkurencji, warsztaty kreatywne z klientem, połączone z grupową “burzą mózgów”, opracowaliśmy stylistyczne moodboardy, na bazie których powstawały kolejne widoki i projekty.

Finalnie wygrał projekt… najprostszy - który urzekł wszystkich swoją, oczywiście, prostotą i genialnością wykonania i wykorzystania poszczególnych elementów i materiałów dostarczonych przez klienta.

Proste formy, odpowiednio dobrany czytelny font, składający się w dobrej jakości całościową typografię, plus wspaniałe fotografie dały bardzo schludny, miły dla oka i przede wszystkim - użyteczny design, który został wdrożony.

Założenia projektu

Projektując sklep internetowy, mamy w głowie “nudne” kafelki z produktami i ich cenami, które nie różnią się niczym spośród tysięcy innych. Przy Bowl & Bone Republic, bardzo chcieliśmy zerwać z tym stereotypem. Stąd, zarówno strona główna jak i podstrony nie sklepowe zostały tutaj mocno wyróżnione i w ciekawy sposób przedstawione. Oczywiście - sam sklep i karta produktu, mają czysto sklepowy układ, jednak globalnie, moduł e-commerce nie odróżnia się wyglądem ani stylistyką od reszty, co nadaje całości spójności i ładu.

Naturalnie, zadbaliśmy o najnowsze standardy kodowania, a także wersje responsywne - dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych. Udało się stworzyć nowoczesną stronę www, której czysta i prosta forma jest czytelna i merytorycznie odpowiednia dla danej tematyki. Kierując się wartością jakości oferowanych przez nas witryn, oczywiście dołożyliśmy wszelkich starań w kwestii optymalizacji kodu oraz standardów.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient Bowl & Bone Republic

Miasto: Gdynia

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING