ŁapŁap - jak zŁAPaliśmy współny język do powstania nowej strony?

Łap-łap to nowa marka na rynku zoologicznym. Oferuje kompleksowe doradztwo specjalistów w doborze i ułożeniu diety dla domowych psów i kotów. Można powiedzieć, że jest to innowacyjny catering dietetyczny dla pupili.

Marka wdarła się przebojem na rynek oferujący kompleksowe karmienie psów, co też, można powiedzieć że stało się dzięki nowej pomysłowej i bardzo schludnej stronie internetowej.

Klient

Marka ŁalŁap to sklep internetowy, który powstał z myślą o zdrowiu, dobrej formie i pełnych brzuszkach psów i kotów. Sklep online oferuje szeroki wybór produktów, doskonałą jakość, sprowadzając produkty tylko i wyłącznie surowce o sprawdzonym i bezpiecznym składzie, gwarantuje pełny komfort z zakupów, oferując wygodne zamówienia online oraz opcję subskrypcji miesięcznej.

Wszystkie produkty i karmy selekcjonowane są bardzo wnikliwie i świadomie. Dokładnie badany jest ich skład oraz wszelkie składniki dodatkowe. Od bogatej oferty karmy i przekąsek zarówno dla psów, jak i kotów. Poprzez liczne akcesoria służące do zabawy oraz wypoczynku.

My

Jesteśmy wielkimi miłośnikami psów! No więc nie mogło zdarzyć się inaczej - kilka “firmowych” psiaków jest już na diecie od ŁapŁap. Przygotowany przez nas projekt jest bardzo prosty i sympatyczny w odbiorze. Zakłada duże, wesołe i przyjazne fotografie, które w połączeniu z dobrze dobraną typografią, fajnie grają razem, nadając całości lekko, ale nie przaśny charakter.

Bardzo zależało nam na czytelności oraz użyteczności, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych, z poziomu których - zamawiamy coraz więcej i coraz częściej. W dzisiejszym zabieganym świecie, bardzo ciekawą opcją jest także możliwość subskrypcji - dzięki temu, nie musimy pamiętać o terminach ani kontrolować ilości pozostałej w domu karmy, Ta - sama do nas przyjeżdża!

Założenia projektu

Początkowe założenia klienta były mocno ostrożne i zachowawcze. Dzięki rozmowom, warsztatom ze strategii i odpowiednio skomponowanym briefom, udało się wypracować odważny ale prosty layout, który ma potencjał by budować wizerunek silnej i prężnie rozwijającej się marki.

Finalnie, udało się stworzyć nowoczesny sklep internetowy, którego czysta i prosta forma jest czytelna, a prowadzona narracja zachęca do zakupów.. Kierując się wartością jakości oferowanych przez nas witryn, oczywiście dołożyliśmy wszelkich starań w kwestii optymalizacji kodu oraz standardów, które gwarantują poprawne wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient ŁapŁap

Miasto: Zielona Góra

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING