Time for Empa - stylowe drewniane zegarki

Ciekawa forma, ekologiczne materiały i esteyczne wzornictwo - czego chcieć więcej? Bardzo ucieszyła nas ta współpraca, zwłaszcza że są wśród nas maniacy zegarków!

Time for Empa to Drewniane zegarki wykonywane ręcznie z pasji do drewna i w harmonii z naturą. Precyzja wykonania jest gwarantem jakości i funkcjonalności, a użyte materiały są potwierdzeniem unikalnego designu i ekologicznej elegancji.

Klient

Drewniane zegarki Empa tworzą ludzie z wielką pasją do natury i sztuki. Zegarki to połączenie nowoczesnej technologii z użyciem naturalnych komponentów. Dla właścicieli przede wszystkim istotna jest wysoka jakość surowców oraz precyzyjne wykonanie. Cały czas rozwijają markę i udoskonalają modele zegarków.

Drewniane zegarki Empa to połączenie naturalnego piękna z nowoczesnym designem. Idealny wybór dla miłośników klasyki wykonanej w połączeniu z nowoczesnymi materiałami. Wszystko co naturalne jest piękne, dlatego nasze zegarki są zainspirowane naturą i w większości tarcz zachowaliśmy naturalny kolor drewna.

Do tarcz zegarków dopasowane są paski, które wykonywane są ze skóry naturalnej lub z nylonu. Zegarki posiadają mechanizm kwarcowy citizen. Wyróżnia się on długą żywotnością, co niezaprzeczalnie jest dużą zaletą naszych drewnianych zegarków. Zegarek Empa będzie idealnym pomysłem na prezent dla osób, które kochają naturę oraz nowoczesne i modne gadżety.

My

Jako miłośnicy ekologii i ładnych gadżetów, bardzo lubimy takie nietypowe rozwiązania i pomysły. Naszym zamysłem było stworzenie prostego w nawigacji i użyciu sklepu online, który pokaże oferowane zegarki w jak najlepszym świetle.

Połączenie natury i elegancji, klasyki i nowoczesności. Tak określaliśmy całość projektu. Nie bez znaczenia z resztą, ponieważ, jest to 100% opisu oferowanych produktów. Drewniany zegarek to idealny sposób, żeby zademonstrować swoją bliskość z naturą i troskę o środowisko - ale przy tym stylowo i elegancko.

Założenia projektu

Powstający sklep internetowy miał w najmniejszych detalach zaprezentować całą gamę produktów, stąd też układ strony wypełnia stuprocentowy grid, publikowane zdjęcia są znakomitej jakości w ciekawej aranżacji.

Krótka i zwięzła specyfikacja, opis użytych materiałów opatrzony stosownymi fotografiami, sprawia że karty produktów nie są przeładowane, są lekkie i przejrzyste, co ułatwia poruszanie się po serwisie.

Zadbaliśmy także o podstrony tekstowe, które nie są nudną zbieraniną akapitów. Dzięki dobremu rozmieszczeniu i zwięzłemu tekstowi, podstrony opisujące firmę i używane technologie są atrakcyjne wizualnie, czytelne i przejrzyste - widać, że służą nie tylko pod pozycjonowanie i SEO, a niosą za sobą także wartość dla odbiorcy.

Naturalnie, płynnie działająca wersje na urządzenia mobilne jest tu także obecna. Strona w żaden sposób nie odbiega wersją mobile od wersji desktopowej - jest użyteczna i responsywna, dzięki czemu zakupy możemy zrobić w dowolnym miejscu na ziemi.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient Time For Empa

Miasto: Warszawa

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING