DPS Software - rozwiązania inżynierskie dla przemysłu

Sprawdziliśmy dokładnie jak działają oferowane rozwiązania dla IT i przemysłu - potwierdzamy - działają!

Firma DPS Software to dystrybutor oprogramowania 3D CAD, które dostarczane jest z powodzeniem inżynierom. Dzięki tak rozbudowanej ofercie marka jest w stanie wspierać firmy na każdym etapie tworzenia projektu od projektowania, poprzez wytwarzanie oraz wykonywania analiz inżynierskich, aż po zarządzanie dokumentacją.

Ponieważ w Website Style, takie techniczne tematy nie są dla nas problemem, z zaciekawieniem i wieloma pomysłami rozpoczęliśmy współpracę, której efektem miała być nowoczesna i ponadczasowa strona internetowa.

Klient

DPS Software to firma z 26 cio letnim doświadczeniem, która wchodzi w strukturę niemieckiej grupy kapitałowej NTR. Dzięki temu może się nie tylko o doświadczenie nabyte przez ostatnie 25 lat w polskim oddziale DPS Software, ale bazować na wiedzy całej międzynarodowej grupy, tak aby świadczone usługi były na jeszcze wyższym poziomie.

Marka szczyci się ciągłym rozwojem, szkoleniami i coraz to nowszymi rozwiązaniami i technologiami, które znajdują uznanie wśród odbiorców na całym świecie. Potwierdzeniem ciężkiej pracy, są liczne certyfikaty i zdobywane wciąż nagrody. Dodatkowo, firma stawia na partnerskie stosunki z klientami, gwarantując transparentność i wysoką jakość współpracy.

W ich gronie znajdują się osoby reprezentujące różne branże i modele biznesowe, w tym jednostki oświatowe oraz start-upy. To, co ich łączy, to przede wszystkim silna chęć rozwoju, którą zapewniają oferowane przez DPS Software rozwiązania.

My

Tak jak wspomnieliśmy - bardzo lubimy wyzwania i nietypowe realizacje, toteż z zapałem przystąpiliśmy do pracy. Nasze procedury okazały się całkiem spójne, dlatego też współpraca miała szansę przebiegać szybko i bez zbędnych przestojów.

Po standardowych konsultacjach i sporządzeniu stosownych briefów, mogliśmy przystąpić do projektowania. Nowa szata graficzna miała pozostawać w obecnej identyfikacji wizualnej, miała za to obfitować w nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z kategorii user-friendly. Postawiliśmy więc na oszczędną, minimalistyczną formę i maksimum czytelności, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich punktów wyszczególnionych przez UX designera.

Założenia projektu

Poza odświeżeniem i przeogranizowaniem struktury witryny, klientowi zależało na świeżym spojrzeniu na witrynę i wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań, które usprawnią korzystanie z serwisu.

Bardzo dobrym rozwiązaniem okazało się stworzenie tzw. mega max menu, umożliwia indywidualne dostosowanie danego submenu do zawartości i zilustrowanie do odpowiednią grafiką. Przyciemnienie przy tym tła - jest wisienką na torcie, która znacznie zwiększa czytelność i przejrzystość.

Naturalnie, zadbaliśmy o najnowsze standardy kodowania, a także wersje responsywne - dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych. Ważnym aspektem było także dostosowanie nowej strony do wymagań WCAG, co naturalnie także zostało zaprojektowane i wdrożone.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient DPS Software

Miasto: Gdańsk

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING