Ecoreactor - jak zaczęliśmy dbać o ekologię razem z Ecoreactorem

Głównym założeniem serwisu Ecoreactor jest dzielenie się rzetelną wiedzą na temat ekologii, praw zwierząt, klimatu, zrównoważonego rozwoju i/lub postwzrostu z każdym, kto takowej poszukuje.

Oprócz opatrzonych naukową oprawą artykułów i najważniejszych newsów z całego świata, na stronie znajduje się także księgarnia, dzięki której można dowiedzieć się jeszcze więcej na temat wyzwań, przed jakimi stoimy, jako ludzkość i rozwiązań, którymi już dysponujemy.

Klient

Ecocreator to grupa młodych ludzi, która postanowiła postawić na edukację w zakresie szeroko pojętej ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Chcą nagłaśniać problemy najważniejsze dla naszych czasów, skłaniać do merytorycznej dyskusji, kwestionowania, zadawania pytań i zaangażowania w poszukiwanie zarówno teoretycznych, jak i praktycznych odpowiedzi. Marzą o wspólnym, odpowiedzialnym i przemyślanym działaniu na rzecz naszej – oraz wszystkich innych organizmów żywych – planety.

Żeby stało się to możliwe, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy przemyślaną i użyteczną witrynę, traktującą o wszystkich ważnych dla planety sprawach.

My

W Website Style staramy się dbać o ekologię, nie pozostając obojętnym na los zwierząt. Naszym celem było stworzenie estetycznej i maksymalnie prostej witryny, która byłaby kompendium wiedzy o klimacie, zmianach jakie zachodzą na Ziemi i która niosłaby za sobą ważną misję.

Stąd właśnie - postawiliśmy na proste, duże sekcje z newsami, które przypominają nieco styl “gazetowy”, który notabene jest bardzo często wykorzystywany we wszelkiego rodzaju magazynach online, czy w ogóle - blogach.

Przeplatane materiały edukacyjne dużymi, wysokiej jakości fotografiami i niewielkie zielone akcenty nadały całości lekkości, czytelności i sprawiły, że odwiedzając stronę, od razu doskonale wiemy gdzie się znajdujemy i jakie informacje uzyskamy.

Założenia projektu

Klientowi zależało dokładnie na takim efekcie, jaki uzyskał - nadanie tożsamości marki, do dalszego jej promowania i budowania, a także czytelności i przejrzystości.

Ważnym elementem serwisu miała być także księgarnia, w której można zakupić literaturę fachową traktującą o ekologii i zrównoważonym rozwoju. Ta sekcja także została należycie wyróżniona i zaprojektowana w przyjazny i użyteczny sposób.

Udało się stworzyć nowoczesną stronę www, której czysta i prosta forma jest czytelna i merytorycznie odpowiednia dla danej tematyki. Kierując się wartością jakości oferowanych przez nas witryn, oczywiście dołożyliśmy wszelkich starań w kwestii optymalizacji kodu oraz standardów, które gwarantują poprawne wyświetlanie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient Ecoreactor

Miasto: Kraków

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING