Założenia projektu

Giftbook to specyficzny projekt, łączący w sobie funkcjonalność sklepu internetowego z szeroko rozbudowanymi konfiguratorami.

Oferta Klienta to możliwość stworzenia swojej własnej unikalnej książki, którą od początku do końca można zaplanować samodzielnie.

Specyfika projektu, z którą przyszło nam się zmierzyć związana była z różnorodnością projektów, jakie może wybierać klient zamawiający książkę, począwszy od indywidualnej konfiguracji wyglądu okładki, przez kolorystykę i wygląd wnętrza.

Założeniem Klienta było stworzenie prostego, łatwego w obsłudze i czytelnego kreatora, który umożliwi intuicyjne wykonanie własnej książki.

Google Page Speed:
94%
Mobile
96%
Desktop

Klient GiftBook

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

Zobacz fantastyczne projekty stron www:

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaMam przyjemność współpracować z Website od kilku miesięcy, podczas których tworzyli dla mnie indywidualny edytor dla mojego sklepu internetowego. Pomimo długiego i trudnego zadania jakiego się podjęli, nie dali mi w żaden sposób odczuć znużenia projektem czy problemami.

Doskonały kontakt z szefem agencji, zawsze dostępny i służący pomocą i radą. Website to młodzi ludzie, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu współpraca z nimi to przyjemność i poczucie profesjonalizmu. Jeśli macie trudne i skomplikowane zadania to Website jest firmą, z którą powinniście się związać.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING