Założenia projektu

Kolejnym klientem, który powierzył nam wykonanie swojej strony firmowej był Sky Clinic. Dla Klienta przygotowaliśmy kompleksową obsługę, polegającą na wykonaniu projektu rozbudowanej oraz dobrze skomunikowanej strony internetowej, a także szyldów, cenników oraz folderów reklamowych.

Zgodnie z pierwotną koncepcją wizerunek strony internetowej utrzymany jest w stonowanych kolorach, a o jego funkcjonalności świadczyć mogą zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne wpływające korzystnie na poprawę użyteczności strony.

Google Page Speed:
81%
Mobile
84%
Desktop

Klient Sky Clinic

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development ZOBACZ ON-LINE
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

Zobacz fantastyczne projekty stron www:

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaMamy ogromną przyjemność potwierdzić wysokie kwalifikacje oraz wysoki standard obsługi naszego partnera w dziedzinie projektowania i marketingu - firmy Website Style.

Dla naszej kliniki medycyny estetycznej kreatywny zespół Website style zaprojektował unikatową stronę www. Co ważne, graficy koncertowo poradzili sobie z umieszczeniem wszystkim niezbędnych nam informacji w podstronach w sposób przejrzysty i logiczny.

Wszystkie projekty zostały poprowadzone z ogromnym wyczuciem i profesjonalizmem a nowo powstała strona odniosła sukces już pierwszego dnia istnienia w sieci. Cieszymy się, że wszystkie nasze założenia zostały w stu procentach spełnione i oczywiście polecamy firmę Website Style wszystkim!

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
pisanie stron internetowych
strony internetowe projektowanie

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING