KIA Plichta - motoryzacyjna branża nie ma przed nami tajemnic

Dla nowego dealera samochodowego z Olsztyna, stworzyliśmy nową stronę internetową. Firma w branży motoryzacyjnej działa od ponad 20 lat - jest jednym z liderów polskiego rynku dealerów samochodowych. Jako Grupa Plichta stawia na najwyższej jakości obsługę, wygodę zakupu oraz partnerskie relacje. Profesjonalni doradcy wiedzą, jak ważnym momentem jest wybór odpowiedniego auta - czy to prywatnego, czy firmowego - i codziennie kierują się potrzebami naszych Klientów.

W Website Style, mamy spore doświadczenie w prowadzeniu projektów z branży motoryzacyjnej, projektowaliśmy już witryny i całe serwisy dla różnych marek i dealerów, toteż możliwość stworzenia kolejnej strony traktującej o samochodach, była dla nasv nie lada gratką, ale i wyzwaniem - by nie powielić już wypracowanych i opatrzonych schematów i layoutów.

Klient

Grupa Plichta w Olsztynie to najnowsze modele samochodów Kia, modele używane w doskonałym stanie technicznym, autoryzowany serwis i części zamienne oraz jazdy próbne i kompleksowe ubezpieczenia aut. To także pasjonaci i specjaliści z zakresu motoryzacji, gotowi do pomocy na każdym odcinku drogi.

My

Rynek samochodów osobowych to potężna machina, w której, można stwierdzić, że powiedziano już wszystko. Dlatego też, znając także wytyczne i potrzeby klienta, podeszliśmy do projektu strony kompleksowo - już na etapie projektowania, testowaliśmy nasze odczucia i użyteczność tworzonych form. Wszystko dzięki zaawansowanym narzędziom i technikom, jakimi obecnie dysponujemy.

Standardowo, zakładaliśmy maksymalną prostotę przy jednoczesnym zachowaniu stylu i elegancji samej marki. Nie zapomnieliśmy takżę o ofercie samochdów używanych - dobrze skrojona i wdrożona szata graficzna podstrony ofertowej znacznie ułatwia poruszanie się i nawigację najciekawszych ofert.

Założenia projektu

Podstawowym założeniem klienta było, proste, standardowe: sprzedawać. Nie rozdrabniając się więc, staraliśmy się tak prowadzić całą narrację na stronie głównej, by potencjalny klient był cały czas prowadzony za rękę w każdym etapie konfiguracji i finalnego kupowania auta.

Naturalnie, zadbaliśmy o najnowsze standardy kodowania, a także wersje responsywne - dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych. Ważnym aspektem było także dostosowanie nowej strony do wymagań WCAG, co naturalnie także zostało zaprojektowane i wdrożone.

Projekt zakładał zebranie wszystkich możliwych modułów, dokumentów i funkcjonalności w jeden, spójny i estetyczny design, który będzie budował solidna i rzetelną markę dealera samochodowego. Nienachalna kolorystyka i stylowe (nowe!) logo KIA, dopełniło całości i nadało nowoczesnemu charakteru.

Google Page Speed:
93%
Mobile
85%
Desktop

Klient KIA Plichta

Miasto: Olsztyn

ZAKRES PRAC Concept, design, ux design, ecommerce, development
ZOBACZ NASZE REFERENCJE

Kontakt Tel.+48 577 350 450
@ info@websitestyle.pl

ZOBACZ ON-LINE

projektowanie stron www tworzenie stron internetowych

Nasz projekt został stworzony,
aby ułatwić życie Twoim użytkownikom.

budowanie stron internetowych
profesjonalne strony www
nowoczesne projekty stron internetowych
nowoczesne projekty stron internetowych
strony www

Opinia klientaNasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem.
W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania.

Zobacz wszystkie referencje

tworzenie stron firmowych projekty graficzne stron
projektowanie stron internetowych
tworzenie stron internetowych

WYGLĄD
TECHNOLOGIA
MARKETING